בדיקה גנטית לקירבה ביולוגית למשפחה מורחבת

מעוניינים לדעת האם קיימת קרבה ביולוגיות ביניכם לבין בני משפחה מהמעגל השני והשלישי? זה הזמן לדעת הכול על בדיקת קרבה ביולוגית לבני המשפחה המורחבת

כל בדיקה גנטית מבוססת על העובדה כי כל אחד ואחת מאיתנו יורש את הפרופיל הגנטי שלו מהוריו הביולוגיים, לפיכך, קיומן של הבדיקות הגנטיות לצרכי אימות קרבה משפחתית מתאפשרות גם במקרים בהם תרצו לדעת האם קיימת קרבה גנטית ביניכם לבין בני משפחה מהמעגל השני והשלישי. את הבדיקה ניתן לבצע גם במקרים בהם ההורה הביולוגי של הנבדק אינו בסביבה ו/או במקרים בהם ההורה הביולוגי נפטר.

בדיקת אימות לקיומו של קשר ביולוגי לבני המשפחה המורחבת ובדיקת סבאות, הן בדיקות DNA המבוצעות בשיטה הנוחה ביותר ללא צורך לצאת מהבית. אנו שולחים לביתכם ערכת בדיקה עצמית והשימוש בערכה הינו פשוט ונוח: באמצעות ערכה ייחודית יש ליטול דגימת DNA מחלל הפה. את הדגימה אנו נאסוף באמצעות שליח ועם קבלת הדגימה, אנו מעבירים אותה למעבדה בה מתקיים הליך השוואת פרופילי DNA בין הנבדקים. ההליך ההשוואתי מיושם על ידי מומחה לניתוח פרופילי DNA, כאשר ממצאי ההשוואה והבדיקה הינם וודאיים, מוחלטים ואינם מותירים מקום לספק בנוגע לשאלה האם קיים קשר ביולוגי בין הנבדקים.

בדיקות גנטיות לאימות קשרי אחים

במסגרת הבדיקות הגנטיות תוכלו למצוא גם בדיקות DNA המיועדות לאימות קשר ביולוגי בין אחים מלאים ו/או אחים למחצה. בדיקות אלו מיועדות בין היתר:

  • לשני אחים החולקים את אותה אם ביולוגיות והם מעוניינים לדעת האם יש להם גם אב ביולוגי משותף
  • לשני אחים פוטנציאליים המאמינים כי יש להם לפחות הורה משותף אחד

בדומה לכל בדיקה גנטית אחרת הנערכת לאימות קשרים ביולוגיים בין בני משפחה, גם הבדיקות הגנטיות לאימות קשרי אחים מתאפשרות הודות לעובדה שקיומו של הקשר הגנטי (במידה וקיים) מבוסס על המטען הגנטי אותו נושא כל אחד מהאחים הנבדקים. כפועל יוצא מכך, בדיקות גנטיות לאימות קשר אחים מתאפשרות גם במקרים בהם ההורים הביולוגיים אינם בסביבה ו/או במקרים בהם ההורים הביולוגיים נפטרו.

לפרטים ומידע נוסף אודות בדיקות קרבה ביולוגית לבני המשפחה המורכבת, בדיקות DNA לסבאות ובדיקות גנטיות לאימות קשרי אחים, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר באופן אנונימי ולהבטיח לעצכם הליך בדיקה דיסקרטי ופרטי עם תוצאות וודאיות וחד משמעיות בסופו.

יתרונות הבדיקה

בדיקות ה-DNA לקרבה ביולוגית למשפחה מורחבת מאפשרות לכל אחד/אחת מהנבדקים ליהנות ממגוון רחב של יתרונות לאורך כל שלבי התהליך:

  • הליך בדיקה פשוט, מהיר ונוח אשר אינו כרוך בכאב ואינו מצריך אתכם לבדיקות מעבדה נוספות
  • בדיקת גנטית מקצועית המיושמת על ידי מומחה לניתוח DNA
  • כל תהליך הבדיקה לאורך כל שלביו הינו דיסקרטי, פרטי ומאובטח

Send this to a friend