ניוזלטר דצמבר 18 – המערכת ההורמונלית

מטפלים יקרים, אנו מזמינים אתכם ליום עיון בנושא: המערכת ההורמונלית.

למערכת ההורמונלית תפקיד מרכזי והיא מעורבת בכל התהליכים המתרחשים בגופנו.
מערכת זו אחראית על התקשורת בין תאי הגוף והיא עושה זאת ע"י הורמונים המיוצרים בתאים שונים, באיברים ובבלוטות, על מנת לשמור על ויסות חילוף החומרים, קצב הלב, רמות סוכר בדם, פעילות מערכת החיסון ועוד.

שיבושים בפעילותה של המערכת ההורמונלית מובילים לתקשורת לקויה בין איברי הגוף וגורמים לבעיות בריאות מגוונות, בהן אנו נתקלים בקליניקה באופן יומיומי. בעיות אלה מופיעות בקרב נשים וגברים, צעירים ומבוגרים.

בעיות בעור כמו אקנה או סבוריאה, חוסר אנרגיה ותשישות והפרעות באכילה ועליה או ירידה לא מוסברות במשקל, הן מהשכיחות בבעיות שעלולות להיווצר מתפקוד לקוי של המערכת ההורמונלית, כמו גם הפרעות במצב הרגשי ומצבי רוח משתנים, הגדלת הסיכון לסרטן ובקרב נשים מצבים של שחלות פוליציסטיות, מחזור לא תקין ואף הפלות חוזרות.

אנו מזמינים אותך להשתלמות העוסקת בחוסר איזון של המערכת ההורמונלית ובכלים המסייעים לנו בבניית תוכנית טיפול ממוקדת, ובטיפול במערכת ההורמונלית בראי הרפואה הפונקציונלית.

את ההשתלמות יעביר רון יפה, נטורופת ומטפל מומחה ברפואה פונקציונלית.

בדיקות מעבדה מתקדמות – בלי לצאת מהבית!

אנו ב-Eco-Lab מספקים שירות מקיף עבור מטפלים, אשר כולל גם פענוח של התוצאות המתקבלות מתורגם לעברית. בפיענוח זה נפרט אילו פרמטרים יצאו לא תקינים, מהן הסיבות היכולות לגרום לכך ומהן ההמלצות להמשך הטיפול מבחינת תזונה ותוספי תזונה ואיזה בדיקות מומלצות להמשך.

השירות לקבלת ולשליחת ערכת הדגימות הוא באמצעות שירות שליחים ואינו מצריך יציאה מהבית לשם ביצוע הבדיקה.

משאית משלוחים
לפרטים והזמנות אונליין לחצו כאן
ליצירת קשר באמצעות טופס צור קשר
או צ׳אט לייב באתר עם אחד מנציגנו.
שרות לקוחות: 1801-226-226
אם קיבלת את המייל הזה
וברצונך להצטרף לרשימת התפוצה כאן מצטרפים
www.Eco-Lab.co.il

Send this to a friend