הדור החדש של בדיקות הדם

הדור החדש של הבדיקות דם

בדיקת דם, כביכול ההליך הרפואי הכי טריוויאלי ופשוט לכאורה, אך הוא האינדיקציה הראשונית על המתרחש בגופנו לכן כל רופא המעוניין לאבחן מצבו של אדם ישלח אותו לבדיקה וכל חצי שנה לפחות מומלץ לעשות בדיקות דם על מנת לוודא את מצב מערכות גופנו.

הרבה פעמים קורה כי לאחר מספר בדיקות דם אין שיפור במצב החולה והרופא אינו יודע להצביע על בעיה גופנית כלשהיא ויש רופאים שיפתרו את הנושא במונח הידוע "וויראלי". אך מה קורה שהחולה מתלונן זה תקופה ארוכה על ירידה בתפקוד גופני? מה שבטוח זה לא וויראלי וניתן בהחלט לגלות מה הגורם לירידה בתפקוד דרך בדיקות מתקדמות אחרות.

הבדיקות הפונקציונליות הן פריצת דרך מדעית הבוחנת לא רק את הפרמטרים הסטנדרטיים המתקבלים בבדיקת דם פשוטה, אלא פרמטרים נוספים ומורכבים הרבה יותר –ניתוח מערכות שונות בגוף כמו מערכת העיכול, זיהוי תהליכים המתרחשים במערכת החיסונית שלנו, במערכת העצבים, במטבוליזם של גופנו ועוד.

בדיקות מעבדה

בבדיקות אלו מתמקדים במציאת הגורמים למחלות הן בסביבה הפיזית, באורח החיים הכללי וגם בפקטורים גנטיים שעלולים לגרום למגוון בעיות, ומבוצעות בכלים שונים על מנת להגיע לאבחון המדויק ביותר.

הבדיקות המתקדמות של אקולאב לוקחות מגוון פרמטרים וגורמים בחשבון אשר אינם נמצאים בבדיקות הסטנדרטיות של קופת החולים. לרוב קופות החולים אין את המשאבים הכלכליים והמכשוריים על מנת לבצע את הבדיקות הללו, והם מסתפקים בבדיקות דם סטנדרטיות אשר אינן בודקות פרמטרים פרטניים ונקודתיים יותר.

זכרו כי מעבר לבדיקות הבסיסיות של קופת החולים ישנן גם בדיקות מקיפות שיכולות לגלות את מצבכם הגופני לפרטי פרטים באותה קלות ופשטות שהן מתבצעות בקופות החולים ואף יותר מכך – הבדיקות הפונקציונליות של אקולאב מתבצעות בנוחות ביתכם והתשובות ישלחו אליכם תוך 30 ימים עם המלצות להמשך טיפול ולבריאות טובה יותר.

התקדמו לעולם בריא מדויק יותר עם אקולאב.

 

בדיקה מקיפה למערכת העיכול

בדיקת חומצות אורגניות

בדיקת רגישויות למזון