אודות אקולאב

ברוכים הבאים לאקולאב מבית אקוסאפ – מגישים לכם היום את רפואת המחר.
אקולאב הוקמה מתוך אותו חזון שהוביל אותנו אל אקוסאפ – לספק לצרכנים את המוצרים הכי טובים שקיימים בשוק התוספים בהתאמה מקסימלית תוך כדי שימוש אך ורק בחומרי גלם איכותיים . כך גם אקולאב הינה פרי של אותו חזון, לא עוד בדיקות דם רגילות, לא עוד רפרוף כללי בגיליונות מעבדה אלא רפואה מתקדמת המותאמת אישית לכל אדם ואדם.

היום, כאשר אתם הולכים להיבדק בקופות החולים ובמכונים הפרטיים, רבים הם הנתונים הרפואיים שמחסירים מכם על גופכם ובריאותכם. אם בשל תקציב הבדיקה וקיומה הזמין בישראל, אם בשל מהימנותה ואיכותה של הבדיקה ואם בשל גחמות הרופא המטפל.
אנו מאמינים שכפי שאין אדם דומה לחברו, אין שתי בדיקות זהות המתאימות לשני אנשים שונים. בדיקות המעבדה הפונקציונליות של אקולאב מודדות פרמטרים פרטניים לגופו האישי ונתוניו הייחודיים של כל אדם.

בדיקות מעבדה פונקציונליות הן בדיקות אשר מאבחנות בצורה מקיפה ומלאה את מצבן של מערכות גופינו ברמה של סטיות תקן מזעריות אשר עלולות להתרחש גם ללא סימפטומים הנגלים לעין. חשיבותן הינה בהתראה על התפתחות מחלות טרם התפרצותן ואספקת אומדן נקי ומדויק על מצבנו בזמן אמת.
מטרתן הסופית של הבדיקות היא לתת מענה למחלות טרם התפתחותן ולגרום לנסיגה של מחלות קיימות, תוך שיפור התנגדותו הטבעית של הגוף למחלות וחיזוק המערכת החיסונית.

בבדיקות הפונקציונליות אנו מתמקדים במציאת הגורמים למחלות הן בסביבה הפיזית, באורח החיים וברמה הגנטית, שיחד עלולים להיות מקורם של מספר תפקודים לקויים ומחלות בגוף האדם.
הבדיקות הפונקציונליות המבוצעות תחת אקולאב הן –
בדיקה מקיפה של מערכת העיכול, בדיקות רגישויות למזון, אלרגיות, יכולת ניקוי רעלים, בדיקות הורמונליות מקיפות, פרופיל שינה, בלוטת התריס, בלוטת האדרנל, בדיקות גנטיות, בדיקות B12 ברקמות, בדיקת אומגה 3, בדיקת נוגדנים לסרטן ועוד.
רוב הבדיקות מבוססות על מתן דגימת צואה, שתן או רוק או טיפת דם יבש ולכן תהליך הבדיקה פשוט ויעיל.

בעת ביצוע ההזמנה ישלח אל הלקוח טופס הוראות מדוקדק לביצוע הבדיקה ויתואם עמו מועד להגעת שליח לאיסוף הדגימה. כעבור יומיים, כאשר הדגימה והבדיקה מוכנות, שליח יגיע לאסוף הדגימה.
הדגימה תשלח למכון המתאים בגרמניה או ארה"ב שם תבחן על ידי טובי המומחים בציוד החדיש ביותר בעולם.
התוצאות תתקבלנה לאחר כ- 30 יום, וישלחו לתיבת המייל הפרטית שלכם בצירוף המלצות להמשך הטיפול, כמובן בדיסקרטיות מלאה.

אנו מאמינים כי לכל אדם יש היכולת לשפר את חייו אם רק תינתן לו הבחירה, לכן אנו מזמינים אתכם לבחור באקולאב – רואים היום את רפואת המחר.