אודות Eco-Lab

ברוכים הבאים ל-Eco-Lab מבית אקוסאפ –EcoSupp מגישים לכם היום את רפואת המחר.

Eco-Lab הוקמה מתוך אותו חזון שהוביל אותנו אל אקוסאפ – לספק לצרכנים את המוצרים הכי טובים שקיימים בשוק התוספים, בהתאמה מקסימלית לצרכי לקוחותינו, תוך כדי שימוש אך ורק בחומרי גלם איכותיים. כך גם Eco-Lab הינה פרי של אותו חזון – לא עוד בדיקות דם רגילות, לא עוד רפרוף כללי בגיליונות מהמעבדה, אלא רפואה מתקדמת המותאמת אישית לכל אדם ואדם.

אנו מאמינים שכפי שאין אדם דומה לחברו, אין שתי בדיקות זהות המתאימות לשני אנשים שונים. בדיקות המעבדה הפונקציונליות של Eco-Lab מודדות פרמטרים פרטניים לגופו האישי ונתוניו הייחודיים של כל אדם.

מהן בדיקות מעבדה פונקציונליות?

בדיקות מעבדה פונקציונליות הן כלי חשוב לאבחון מחלות שקטות או סטייה ראשונית מקו הבריאות, גם ללא סימפטומים גלויים או משמעותיים.
המטרה היא לטפל בחוסר האיזונים בגוף על מנת לעצור את התקדמות הסימפטומים, להפוך את כיוונם היכן שאפשר, ולמנוע את הופעתן של בעיות חדשות, תוך העלאת הרווחה הכללית ושיפור ההתנגדות של הגוף למחלות.
הבדיקות יעילות גם במצב שאדם ביצע את כל הבדיקות הסטנדרטיות בקופת החולים נמצא בריא, אך עדיין מרגיש סימפטומים המסמנים שמשהו אינו כשורה.

בדיקות פונקציונאליות הן בדיקות מקיפות אשר מאבחנות באופן מדויק את המצב של כל המערכות בגוף ונותנות תמונת מצב עדכנית לגבי התפקוד הבריאותי של כל אדם ולזיהוי הסטיות המזעריות ביותר, אשר עלולות להתרחש גם ללא סימפטומים הנגלים לעין. חשיבותן הינה בהתראה על התפתחות מחלות טרם התפרצותן ואספקת אומדן נקי ומדויק על מצבנו בזמן אמת.

בדיקות המעבדה הפונקציונליות מאפשרות מתן טיפול מדויק שמוביל לנסיגה של מחלות קיימות, תוך שיפור התנגדותו הטבעית של הגוף וחיזוק המערכת החיסונית.

בבדיקות הפונקציונליות אנו מתמקדים במציאת הגורמים למחלות הן בסביבה הפיזית, באורח החיים וברמה הגנטית, שיחד עלולים להיות מקורם של מספר תפקודים לקויים ומחלות בגוף האדם.

ישנו מגוון רחב של בדיקות מעבדה מיוחדות שאינן ניתנות בקופת חולים עקב עלויות גבוהות, מחסור במכשור טכנולוגי מתקדם, או אפילו במקרים בהם הרופא המטפל לא חושב שהן חיוניות. בנוסף הבדיקות בקופת החולים אינן בודקות פרמטרים רבים וחשובים שבודקים בבדיקות הפונקציונליות.

בין הבדיקות הפונקציונליות המבוצעות תחת Eco-Lab – בדיקה מקיפה של מערכת העיכול, בדיקות רגישויות למזון, בדיקות הורמונליות מקיפות, בדיקה מקיפה לבלוטת התריס, בדיקת בלוטת האדרנל, בדיקות גנטיות, בדיקות B12 ברקמות, בדיקת אומגה 3 ועוד.
רוב הבדיקות מבוססות על מתן דגימת צואה, שתן, רוק או טיפת דם יבש ולכן תהליך הבדיקה פשוט ויעיל.

בעת ביצוע ההזמנה ישלח אל הלקוח טופס הוראות מדוקדק לביצוע הבדיקה ויתואם עמו מועד להגעת שליח לאיסוף הדגימה. כעבור יומיים, כאשר הדגימה מוכנה, שליח יגיע לאסוף את הדגימה.
הדגימה תשלח למכון המתאים באירופה או ארה"ב שם תבחן על ידי טובי המומחים בציוד החדיש ביותר בעולם.
התוצאות תישלחנה לתיבת המייל הפרטית שלכם, כמובן בדיסקרטיות מלאה.

אנו מאמינים כי לכל אדם יש היכולת לשפר את חייו אם רק תינתן לו הבחירה, לכן אנו מזמינים אתכם לבחור Eco-Lab – כי טיפול יעיל מתחיל באבחון מדויק.